top of page

Koŗu un orķestŗu priekšnesumi

MEISTARKLASE UN VAKARIŅAS
AR ĒRIKU EŠENVALDU

Trešdien, 2022. gada 29. jūnijā

14:00-19:00

St. Paul College

Darbības valoda: angļu

Pasaules slavenā koŗmūzikas komponista Ērika Ešenvalda vadītajā meistarklasē varēs dziļāk izpētīt un izbaudīt viņa mūziku un komponēšanas pieeju. Meistarklasē piedalīsies koŗisti no Latvijas koŗa "Anima", kā arī no Minesotas "Magnum Chorum" koŗa. Ieskaitītajās vakariņās, kas sekos meistarklasei, būs iespēja iepazīties ar komponistu un tīkloties ar pārējiem klases dalībniekiem. Tiem, kas vēlas piedalīties gan Meistarklasē, gan noklausīties Ieskaņas koncertu, būs pērkama kopīga biļete par samazinātu cenu.

Plašāka informācija:

IESKAŅAS KONCERTS
AR ĒRIKA EŠENVALDA SKAŅDARBIEM

Trešdien, 2022. gada 29. jūnijā

19:30-21:30

Cathedral of St. Paul

Darbības valoda: angļu / latviešu


Viens no Dziesmu svētku galvenajiem koncertiem, kur varēs baudīt vairākus pasaules slavenā koŗmūzikas komponista Ērika Ešenvalda skaņdarbus. Koncertu papildinās divi izcili koŗi - "Anima" no Latvijas un "Magnum Chorum" no Minesotas. Klausītājiem būs īpašā iespēja noklausīties jauno Ešenvalda skaņdarbu vienā no lielākajiem dievnamiem Amerikā - skanīgajā Svētā Pāvila katedrālē. Tiem, kas vēlas apmeklēt gan Meistarklasē, gan Ieskaņas koncertu, būs pērkama kopīga biļete ar atlaidi.

Koris “Magnum Chorum” dzied Ešenvalda skaņdarbu Sv. Pāvila katedrālē.

Komponists Ēriks Ešenvalds

Plašāka informācija par izpildītājiem: 

Koris ANIMA

Koris Magnum Chorum

Image: Foresight Architects

GARĪGĀS MŪZIKAS KONCERTS

Ceturtdien, 2022. gada 30. jūnijā

16:00-18:00

Church of the Assumption

Darbības valoda: latviešu, angļu

Dosim vaļu mieram, pārdomām un lūgšanām Garīgās mūzikas koncertā. Solistu, mūziķu, un koŗu izpildītie garīgie skaņdarbi ļaus baudīt Dieva brīnišķīgumu un radošo skaistumu. Koncerts skanēs vēsturiskajā Debesbraukšanas katoļu baznīcā, viena no vecākajām baznīcām Minesotā, kas ir ierakstīta Vēsturisko vietu nacionālajā reģistrā.

Plašāka informācija:

KAMERMŪZIKAS UN SIMFONISKĀS MŪZIKAS KONCERTS

Piektdien, 2022. gada 1. jūlijā

13:00-15:00

Ordway Center for the Performing Arts | Koncertzālē


Koncertā dzirdēsim gan solistus, gan kameransambļus, gan Minesotas Metropolīta simfonisko orķestri. Programmas dažādība ļaus baudīt mūzikas krāšņumu repertuārā un instrumentu kombinācijās. Koncerts notiks skaistajā, akustiski izsmalcinātā “Ordway” koncertzālē.

Plašāka informācija:

metro.jpg

VIESU KOŖA KONCERTS: ANIMAs "Krastā saviļņots"

Piektdien, 2022. gada 1. jūlijā

19:00-21:00

Ordway Center for the Performing Arts | Music Theater

Darbības valoda: latviešu, angļu

 

Baudiet dzīvespriecīgu koncertu, kuŗā piedalīsies izcils viesu koris no Latvijas: Saulkrastu jauktais koris "Anima".  Koncerts notiks skaistajā, akustiski brīnišķīgā "Ordway" Mūzikas teātrī.

 

"Krastā saviļņots" ir kormūzikas cikls, kura mūzikas autors ir komponists Kristaps Krievkalns un dzejas autors Kārlis Kazāks. Izpilda Saulkrastu koris ANIMA (mākslinieciskā vadītāja un diriģente Laura Leontjeva).

Programmas priekšskatījums

Saulkrastu jauktais koris "Anima" dibināts 2001. gadā, tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Laura Leontjeva, diriģents – Matīss Tučs, vokālā pedagoģe – Elīna Ose. Korim "Anima" raksturīga spēja būt mūžīgā virzībā un mainībā, eksperimentēšana ar izpildījuma veidu, stilu un raksturiem, tāpēc tā repertuārs ir tik daudzveidīgs – nepieradināta folkmūzika, klasiska koŗa un ritmiska populārā mūzika. Koris bieži gatavo radošus un saistošus video ierakstus.

Koris ANIMA

KOPKOŖA KONCERTS

Image: TwinCities.com

Svētdien, 2022. gada 3. jūlijā

15:00-18:00

Ordway Center for the Performing Arts | Mūzikas teātrī

Darbības valoda: latviešu, angļu


Dziesmu un deju svētku kalngals un noslēdzošais koncerts! Kopkoris ar orķestri izpildīs izcilos un pazīstamos latviešu skaņdarbus, ieskaitot jaundarbus veltīti Minesotas Dziesmu svētkiem. Aizkustinoši gan dziedātājam, gan skatītājam! 

 

Izrāde notiks iespaidīgajā “Ordway” mūzikas teātŗa zālē, mājvieta Minesotas Operai un Brodveja (Broadway) viesizrādēm.

Plašāka informācija:
bottom of page