top of page

COVID-19

Ziņojums par Covid ierobežojumiem - 2022.g.12.jūnijā

Minesotas štatā un St. Paulas pilsētā nav Covid mandātu. Sākot ar 2022. gada 1. jūniju, neviena no Dziesmu svētku norises vietām pieprasa vakcinācijas sertifikātu vai negatīvu Covid testu, un nevienā norises vietā ir obligāti jāvalkā sejas maskas. Ja noteikumi nemainīsies pirms Dziesmu svētku sākuma, tad mēs neprasīsim vakcinācijas apliecinājumu vai negatīvu Covid testa rezultātu lai apmeklētu vai piedalītos Dziesmu svētku sarīkojumos, un sejas maskas nebūs obligātas.  Bet protams sejas maskas ir piemērotas visos pasākumos un aicinām ikvienu neapmeklēt sarīkojumu, ja jūtas slikti vai ir kādi Covid simptomi.

 

Covid testēšanas centri un resursi

No 2022. gada 12. jūnija vairs nepastāv prasība, ka starptautiskajiem gaisa satiksmes ceļotājiem uz ASV jāuzrāda negatīvs Covid tests, kas veikts dienu pirms ceļojuma. Tāpat mēs neesam informēti par līdzīgām prasībām lidojumiem, kas atgriežas no ASV. Līdz ar to tiks samazināta nepieciešamība veikt Covid testus pirms Dziesmu svētkiem vai tā laikā.

 

Tiem, kas vēlas vai kuriem nepieciešams veikt Covid testu St. Paulā Dziesmu svētku laikā, ir vairākas iespējas, tostarp šīs divas:

 

  • Bezmaksas testēšana ir pieejama 1400 University Avenue West. Šis centrs ir atvērts no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 11:00 līdz 18:00 un svētdien no 11:00 līdz 16:00.  Šis centrs ir slēgts sestdien un, visticamāk, būs slēgts pirmdien, 4. jūlijā.  Šī testēšanas vieta atrodas 3,6 jūdžu attālumā no InterContinental viesnīcas, un to var sasniegt 25 minūtēs ar zaļo tramvaju līniju.  Sīkāka informācija par šo centru ir pieejama šeit

 

  • Ir arī testēšanas vieta Mineapoles-St. Paulas lidostā. Tas centrs ir atvērts no pulksten 8:00 līdz 18:00 katru dienu. 48 stundu pārbaude ir bezmaksas Minesotas iedzīvotājiem un maksā $94 tiem, kas nav Minesotas iedzīvotāji. Ātrā pārbaude, kas nodrošina rezultātus aptuveni vienas stundas laikā, maksā no $99 līdz $199 un ir pieejama visiem ceļotājiem. Plašāka informācija par testēšanas centru lidostā šeit  Vairāk informācijas par pašreizējām vadlīnijām un resursiem:
bottom of page