top of page

Viesnīcas

Slide18.jpg
Galvenā XV Dziesmu un deju svētku viesnīca būs
InterContinental St. Paul Riverfront:
11 Kellogg Boulevard East, St. Paul, MN 55101

 
Vairākus svētku sarīkojumus noturēs Intercontinental telpās: Kopkoŗa mēģinājumus, Atklāšanas aktu, Mākslas izstādi, Tirdziņu, Jauniešu balli un Svētku vakariņas ar balli.
 
Ir sarunāta ļoti izdevīga istabu cena Dziesmu svētku apmeklētājiem: $135 par nakti + nodoklis. Šī cena sedz no 1 līdz 4 iemītniekiem vienā istabā. Aizrunājot istabu, jāsamaksā vienas nakts iemaksa. Iemaksa nav atgūstama, izņemot gadījumu, kad svētki tiek atcelti vai atlikti neparedzētu iemeslu dēļ.

Piedāvājumam var piekļūt
šeit.

2021. gada septembrī  šī viesnīca bija izpārdota. Varat zvanīt uz viesnīcu un vaicāt, vai kādas istabas ir vēl pieejamas: 651-292-1900.

Dziesmu un deju svētku atlaides istabu cenām ir pieejamas arī sekojošām viesnīcām St. Paulas centrā. Visas atrodas netālu no galvenās Intercontinental viesnīcas.
 

Doubletree by Hilton St. Paul Downtown

Plašs viesmīlības pakalpojumu klāsts, peldbaseins, iekštelpas ejas savienojums ar galveno Intercontinental viesnīcu. Rezervējiet šeit.

 

Hyatt Place St. Paul Downtown
Plašas istabas, peldbaseins, brokastis ieskaitītas istabas cenā. 8 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas. Rezervējiet šeit.


The St. Paul Hotel

Vēsturiska un eleganta viesnīca, kas pārskata Ordway koncertzāli (norises vieta koŗu un orķestŗa koncertiem). Skats arī uz Landmark centru un Rice parku. 6 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas. Rezervējiet šeit lietojot kodu 62622XVLAS, jeb zvanot 800-292-9292 un minot XV Latvian Song and Dance Festival.


Holiday Inn St. Paul Downtown
Atrodas pretī Xcel Energy Center (norises vieta Tautas deju lieluzvedumam). Īru krodziņš uz vietas. 13 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas. Rezervējiet šeit.

Saint Paul Hotel - Flowers- Credit Visit
bottom of page