top of page

Viesnīcas

Slide18.jpg
Galvenā XV Dziesmu un deju svētku viesnīca būs InterContinental St. Paul Riverfront:
11 Kellogg Boulevard East, St. Paul, MN 55101
 
Vairākus svētku sarīkojumus noturēs Intercontinental telpās: Kopkoŗa mēģinājumus, Atklāšanas aktu, Mākslas izstādi, Tirdziņu, Jauniešu balli un Svētku vakariņas ar balli.
 
Ir sarunāta ļoti izdevīga istabu cena Dziesmu svētku apmeklētājiem: $135 par nakti + nodoklis. Šī cena sedz no 1 līdz 4 iemītniekiem vienā istabā. Aizrunājot istabu, jāsamaksā vienas nakts iemaksa. Iemaksa nav atgūstama, izņemot gadījumu, kad svētki tiek atcelti vai atlikti neparedzētu iemeslu dēļ.
 
Istabas par īpašo svētku cenu var aizrunāt jau tagad, zvanot InterContinental St. Paul 651-292-1900 un minot "Latvian Song and Dance Festival special rate“. Rezervācijas tīmeklī varēs veikt sākot ar 2021. g. jūniju.

Dziesmu un deju svētku atlaides istabu cenām būs pieejamas arī sekojošām viesnīcām St. Paulas centrā. Visas atrodas netālu no galvenās Intercontinental viesnīcas.
 

Hyatt Place St. Paul Downtown
Plašas istabas, peldbaseins, brokastis ieskaitītas istabas cenā. 8 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas.


The St. Paul Hotel

Vēsturiska un eleganta viesnīca, kas pārskata Ordway koncertzāli (norises vieta koŗu un orķestŗa koncertiem). Skats arī uz Landmark centru un Rice parku. 6 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas.


Doubletree by Hilton St. Paul Downtown
Plašs viesmīlības pakalpojumu klāsts, peldbaseins, iekštelpas ejas savienojums ar galveno Intercontinental viesnīcu.


Holiday Inn St. Paul Downtown
Atrodas pretī Xcel Energy Center (norises vieta Tautas deju lieluzvedumam). Īru krodziņš uz vietas. 13 minūšu gājiens no Intercontinental viesnīcas.


Vairāk informācijas par šīm viesnīcu istabu cenām būs pieejamas šeit 2021. gadā. Tomēr, mēs ceram, ka apsvērsit iespēju visdrīzāk aizrunāt istabas galvenajā Intercontinental viesnīcā, lai nodrošinātu mūsu nolīgto pienākumu istabu skaitam.

Saint Paul Hotel - Flowers- Credit Visit
bottom of page