top of page
059-3-0451_jpeg.jpg

 foršais kalendārs

Strauja, strauja upe tecēj'! 
Misisipi upe!
XV Vispārējie dziesmu un deju svētki ASV norisēs Minesotas galvaspilsētā St. Paulā, Misisipi upes krastā.

Vai zinājāt, ka varenā Misisipi sākas Minesotā?

 

St. Paula un “dvīņu” pilsēta Mineapole, kas atrodas Misisipi otrajā krastā, abas ir pazīstamas ar izcilu arhitektūru, kultūru, un muzejiem. Daudzie ezeri un skaistā dabā (Jā - ezeri pašā pilsētā!) ļauj baudīt dabu, bet daudzie alus “mikro-brūvētāji” un ēdnīcas dos iespēju nogaršot daudz vairāk, kā tikai slavenos Minesotas “hotdish” (sacepumus)!

 

No 2022. gada 29. jūnija līdz 4. jūlijam (no trešdienas līdz pirmdienai), St. Paulu iedzīvinās Dziesmu un deju svētku koncerti un pasākumi — tai skaitā deju un mūzikas koncerti, teātŗu izrādes, folkloras programma un rakstnieku cēliens. Satiksimies ar sen neredzētajiem draugiem un iepazīsimies ar jauniem. To visu – baudot skaistos Misisipi upes skatus!

Vai zinājāt, ka varenā Misisipi sākas Minesotā?

 

St. Paula un “dvīņu” pilsēta Mineapole, kas atrodas Misisipi otrajā krastā, abas ir pazīstamas ar izcilu arhitektūru, kultūru, un muzejiem. Daudzie ezeri un skaistā dabā (Jā - ezeri pašā pilsētā!) ļauj baudīt dabu, bet daudzie alus “mikro-brūvētāji” un ēdnīcas dos iespēju nogaršot daudz vairāk, kā tikai slavenos Minesotas “hotdish” (sacepumus)!

 

No 2022. gada 29. jūnija līdz 4. jūlijam (no trešdienas līdz pirmdienai), St. Paulu iedzīvinās Dziesmu un deju svētku koncerti un pasākumi — tai skaitā deju un mūzikas koncerti, teātŗu izrādes, folkloras programma un rakstnieku cēliens. Satiksimies ar sen neredzētajiem draugiem un iepazīsimies ar jauniem. To visu – baudot skaistos Misisipi upes skatus!

bottom of page