top of page

BIĻETES IR PIEEJAMAS!

Bieži uzdotie jautājumi:

 • Biļešu pasūtīšanas programma ir iestrēgusi un/vai tiek ielādēta ļoti lēni. Vai varu kaut ko darīt?

Lūdzu, mēģiniet atvērt programmu citā tīmekļa pārlūkprogrammā (Firefox, Chrome, Safari u.c.) vai, ja izmantojat mobilo tālruni, lūdzu, izmēģiniet tā vietā izmantot datoru. Ja grūtības turpinās, lūdzu sazināties (angliski) ar mūsu biļešu platformas tehniskiem pārstāvjiem izmantojot šo e-pasta adresi.  Jūs arī varat sazināties (latviski vai angliski) ar Dziesmu svētku biļešu komitejas locekļiem lietojot saziņas veidlapu Dziesmu svētku interneta vietnē. Mēs centīsimies palīdzēt!

 • Es pasūtīju biļetes, bet nevaru atrast e-pastu ar QR kodiem. Kas man būtu jādara?

Noklikšķiniet šeit, lai sazinātos ar Tempo Tickets un pieprasītu vēlreiz nosūtīt kodus. Viņi labprāt palīdz!

 • Kāda ir atšķirība starp QR koda “biļeti” un QR koda “vaučeru” (voucher) jeb kuponu?

Veicot biļešu pasūtījumu tiešsaistē, saņemsiet pa e-pastu atsevišķu QR kodu katrai pasūtītai biļetei. Kaut biļetes uz visiem pasākumiem var pasūtīt izmantojot šo interneta platformu, dažās norises vietās būs nepieciešams lietot fiziskas izdrukātas biļetes. Šiem sarīkojumiem atsūtītajam QR kodam būs skaidri uzrakstīts, ka tas ir “voucher”. Ierodoties Dziesmu svētkos, visi QR kodi ar uzrakstu "voucher" ir jāapmaina pret fizisko papīra biļeti galvenajā “InterContinental” viesnīcā pie Dziesmu svētku biļešu kases. QR koda “vaučers”’ būs jāsamaina sekojošiem sarīkojumiem: Kamermūzikas un simfoniskās mūzikas koncerts, Vieskoŗu koncerts, Jaundeju skate, Tautas deju lieluzvedums, Rokmūzikas vakars un Kopkoŗa koncerts.

 

 • Kā darbojas QR koda biļetes?

Tiem sarīkojumiem, kam norises vietas nepieprasa izdrukātas papīra biļetes, pie sarīkojuma ieejas būs jāuzrāda pa e-pastu saņemtais biļetes QR kods (vai nu mobilā telefonā vai izdrukātu). Katrs QR kods apzīmē vienu biļeti - tas pie ieejas tiks skenēts, līdzīgi kā noplēš papīra biļeti. Šī digitālā QR kodu iekārta ļauj saglabāt biļetes elektroniski viedtālruņos, ja nevēlas tos izdrukāt.

 

 • Kāpēc ir jāmaksā pakalpojuma maksa?

Katram biļetes pirkumam tiek pievienota neliela procentu piemaksa, lai segtu tiešsaistes sistēmas lietošanas izmaksas. XV Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku Rīcības komiteja izvēlējās šiem svētkiem izmantot digitālās biļetes, lai samazinātu izmaksas un atkritumus, ko rada drukātas biļetes.

 

 • Kāda ir atšķirība starp sarīkojumiem ar “Brīvbiļeti” un “Bez biļetēm”?

 

“Brīvbiļete” nozīmē, ka ieeja ir bez maksas, taču ir nepieciešama biļetes rezervācija tiešsaistē. “Bez biļetēm” nozīmē, ka ieeja ir bez maksas un nav nepieciešama rezervācija.

 

 • Man ir grūtības pārvietoties — vai būs sēdvietas, kas atbilst manām vajadzībām?

Visas pasākumu norises vietas atbilst ASV invaliditātes likuma (ADA) prasībām par liftiem, slīpām brauktuvēm (rampām) un/vai īpašām sēdvietām personām ar kustību traucējumiem. Ikvienam, kam ir īpašas sēdvietu vajadzības un kam var būt nepieciešama papildu palīdzība, lūdzam sazināties ar Dziesmu svētku pārstāvjiem izmantojot e-pasta adresi un/vai saziņas veidlapu Dziesmu svētku interneta vietnē, lai varam attiecīgi informēt personālu norises vietās.

 

 • Vai man jāiegādājas biļete manam mazulim, kas jaunāks par diviem gadiem?

Ar dažiem izņēmumiem, bērnam, jaunākam par 2 gadiem, nevajag biļeti ja sēž pieaugušajam klēpī.

IZŅĒMUMI: Bezmaksas “lap pass” (klēpju biļete) bērniem zem 2 gadiem ir vajadzīga sekojošiem koncertiem: Kamermūzikas un simfoniskās mūzikas koncertam, Viesu kora koncertam un Kopkora koncertam. Lūdzu paziņojiet to mums izmantojot e-pasta adresi un/vai saziņas veidlapu. “Lap pass” varēs saņemt pie Ordway Center biļešu kases pirms koncerta sākuma parādot jūsu nopirkto biļeti.

 • Mani plāni ir mainījušies un vairs nevaru apmeklēt iecerēto sarīkojumu. Vai varu saņemt atmaksu par biļeti?

 

Diemžēl nevaram piedāvāt atmaksu par nopirktām biļetēm. Tomēr, izmantojot digitālo biļešu formātu, ir ļoti viegli nodot biļeti(-es) citam apmeklētājam. QR koda biļetes un “vaučerus” varēsiet pārsūtīt citiem pa e-pastu.

 

 • Man nav e-pasta adreses, kredītkartes, un/vai piekļuves internetam. Kā es varu pasūtīt biļetes?

 

Gadījumā, ja kādam biļešu pasūtīšana tiešsaistē nav iespējama, iesakām sazināties ar ģimenes un/vai kopienas locekļiem, kuŗi varētu iegādāties biļetes tā cilvēka vārdā. Ierobežotu skaitu biļešu uz pasākumiem varēs iegādāties klātienē (ar skaidru naudu, čeku vai karti) svētku laikā.

 

 • Vēlos apmeklēt pasākumus, kuŗos tiek pasniegts ēdiens, bet man ir nopietnas pārtikas alerģijas. Ar ko man sazināties?

Par pārtikas alerģijām aicinām sazināties ar Baibu Olingeri.

 

 • Vai dalībniekiem būs kādas bezmaksas biļetes vai atlaides?

Rīcības komiteja ar prieku paziņo, ka katrs Tautas deju lieluzveduma dejotājs un katrs Kopkora koncerta korists saņems brīvbiļeti uz vienu no trim Dziesmu svētku sarīkojumiem pēc savas izvēles: Ieskaņas koncerts 29. jūnijā pulksten 19:30, teātra izrāde 1. jūlijā pulksten 10:00 vai 2. jūlijā pulksten 13:00, vai Svētku balle 3. jūlijā pulksten 21:00. Dalībnieki saņems īsu aptauju no grupas vadītājiem jautājot, kuru pasākumu vēlēsies apmeklēt. Pēc aptaujas aizpildīšanas mūsu biļešu serviss nosūtīs QR kodu dalībniekiem pa e-pastu, kas darbosies kā ieejas biļete izvēlētajā sarīkojumā.

 

 • Ja man ir kādi citi jautājumi/rūpes, ar ko man sazināties?

Ja jums ir tehniskas problēmas ar pasūtīšanu vai jautājumi par transakcijām, lūdzu noklikšķiniet šeit, lai sazinātos ar Tempo Tickets. Jā jums ir citi jautājumi, lūdzam sazināties ar Dziesmu svētku pārstāvjiem, izmantojot e-pasta adresi un/vai saziņas veidlapu svētku interneta vietnē – ar prieku atbildēsim un palīdzēsim!

bottom of page